شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان با صدور اطلاعیه‌ای از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه پارگی و سقوط دکل‌های فشار قوی، مشخصات دقیق را گزارش کنند.

به گزارش صبح فومن به نقل از ایسنا ؛ شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان با صدور اطلاعیه‌ای از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه پارگی و سقوط دکل‌های فشار قوی، مشخصات دقیق را گزارش کنند؛ متن اطلاعیه به شرح زیر می‌باشد:

با توجه به برودت هوا و بارش نزولات آسمانی بخصوص بارش برف توام با وزش باد شديد،در صورت مشاهده پارگی خطوط و سقوط دکل‌های فشار قوی در «سطوح ولتاژی ۶۳، ۱۳۲، ۲۳۰ و ۴۰۰ کیلوولت» با حفظ آرامش و خونسردی به منظور اصلاح و بازسازی خطوط و دکل آسيب ديده،نسبت به اطلاع رسانی مشخصات دقيق مكانی محل پارگی و سقوط اقدام فرمایيد.

با توجه به اینکه تجهيزات آسیب دیده دارای ولتاژ بسيار بالايی می‌باشند،لذا به منظور جلوگيری از خطرات جانی، از نزديک شدن به تجهيزات برقی جدا خودداری فرمایيد.

گفتنی است؛قطعی‌ها یا  مشکلات ناخواسته احتمالی برقی مشترکین خانگی،تجاری،عمومی،صنعتی،کشاورزی و معابر مربوط به شرکت توزیع نیروی برق گیلان می‌باشد و مشترکین محترم می‌توانند با شماره ۱۲۱ تماس حاصل فرمایند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :